Кожного року в третій четвер травня в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відзначається одне з найколоритніших та патріотичних свят – День Вишиванки. Цей день став символом національної єдності, гордості та традицій, що об'єднує університетську спільноту та відображає багатство української культури.

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили святкування Дня Вишиванки є невід'ємною частиною культурного життя студентської громади.

Вишиванка – це не лише елемент гардеробу, а й символ, що має глибокі історичні корені та національне значення. Орнаменти та візерунки, які прикрашають вишиванки, відображають різноманіття та багатство української культури, а також регіональні особливості та традиції різних областей України.

Цьогоріч традиційно пронести частинку українського колориту, відтворену на полотняних сорочках та сукнях, вирішив колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Щоб зробити яскраві та пам’ятні фото університетська спільнота зібралася в символічному для закладу місці – біля пам’ятника Петра Могили. Бібліотека ЧНУ підготувала тематичну локацію в читальній залі для всіх охочих.

Студенти та викладачі проводили заняття в українському національному одязі. Вишиванки одягнули також представники університету, які знаходяться на закордонному стажуванні.

Кожен публікував власні фото з хештегом #ЧНУувишиванці.