28 жовтня 2024 року в Центрі ветеранського розвитку Чорноморському національному університеті імені Петра Могили стартувало навчання щодо організації власного бізнесу «Бізнес ветеранів: ідея, планування, реалізація» для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин.

Ініціативу «Бізнес ветеранів: ідея, планування, реалізація» запроваджує Громадська організація «Майстерня добра» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Навчання триватиме майже два місяці до 7 грудня в змішаному форматі – онлайн- та офлайн.

За словами організаторів, протягом цього періоду учасники навчання отримають індивідуальний коучінг із написання бізнес-плану та пітчінгу (презентації власного проєкту), наприкінці вони матимуть розроблений бізнес-план, прокачений власний бренд, підготовлений пітч бізнес-проєкту для інвесторів, участь у заходах з тестування бізнес-ідей та пошуку інвесторів:

«Протягом періоду навчання учасники проєкту з бізнес планування від ідеї до реалізації будуть мати можливість написати власний бізнес-план. Перш за все, стилізувати ідею бізнес-плану свого майбутнього бізнесу; розробити цю ідею, оформити бізнес-план; навчитись робити пітчі, тобто презентації бізнес-ідей для інвесторів; зробити свій пітч і презентувати себе на завершальному заході, де будуть запрошені інвестори для фінансування бізнесів ветеранів.

Між іншим, перед початком навчання учасникам проєкту надані умови цих інвесторів, які дають можливості для фінансування бізнесу для ветеранів та членів їх родин, тобто вони будуть робити безпосередньо свій бізнес-план під конкретного інвестора, тому що для кожної інституції чи то фінансової, чи то бізнесової, є свої умови», – зауважила голова ГО «Майстерня добра» Ганна Норд.

Під час зустрічі учасників вітали голова ГО «Майстерня добра» Ганна Норд, керівник Центру ветеранського розвитку Катерина Зуб, практичні психологи Людмила Опанасенко та Олена Дроботун, а також Володимир Євсєєв, керуючий партнер в Агенції розвитку Південного регіону, директор в Регіональному фонді підтримки підприємництва Миколаївської області.

Також Ганна Норд анонсувала відкриття на базі ЧНУ імені Петра Могили платформи VeteranStartupHub, що буде стосуватися саме створення бізнесу, власниками яких є ветерани та члени їх родин.

Допомагаємо покращувати добробут родин Захисників та Захисниць України та тримати «економічний фронт» задля скорішої перемоги України.

Ми зичимо учасникам програми успіхів у навчанні та починаннях!