22 квітня 2024 року в галереї мистецтв імені Серафими Сенкевич ЧНУ імені Петра Могили відбулося відкриття виставки «Геть з нашої землі!», що присвячена незламності українського духу крізь століття.

Авторами картин є видатні художники з Миколаєва, Києва, Кривого Рогу, Кропивницького, зокрема Віктор Семерньов, Галина Семерньова, Володимир Півень, Олександр Гук та інші.

Виставку відкрив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, який зауважив, що колекція робіт вражає своїм глибинним сенсом, майстерністю:

«Роботи, які сьогодні ми бачимо на нашій виставці, є унікальним поєднанням таланту, майстерності, світогляду та краси. Будь-який музей України чи світу хотів би мати такі картини», - зауважив ректор.

До слова долучилися також Олена Буберенко, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА, Дмитро Артим, голова Миколаївської організації спілки художників України, а також Валерій Шепель, колекціонер, який неабияк допоміг у підготовці до презентації самої виставки.

Вони поділилися своїми думками й почуттями від робіт, підкреслили важливість мистецтва як засобу вираження емоцій та єднання людей.

За словами Валерія Шепеля, головною метою експозиції є показ творчого процесу авторів, відтворення їхніх майстерень.

Модератором заходу була завідувачка галереї мистецтв імені Серафими Сенкевич Любов Омельченко.

Головним персонажем виставки, на думку завідувачки галереї, є постать історичного діяча Івана Богуна.

Після офіційної частини відвідувачі мали можливість ознайомитися з роботами, представленими на експозиції. Твори вражали своєю щирістю, експресивністю та глибиною.

Експозицію можна переглянути в галереї мистецтв імені Серафими Сенкевич на 1 поверсі головного корпусу ЧНУ імені Петра Могили протягом двох тижнів.