У неділю, 7 квітня 2024 року, до стін Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітали старшокласники, абітурієнти, батьки.

Гостей зустрічала команда активних студентів та співробітників, що проводили екскурсію корпусами університету.

В актовій залі всіх привітав ректор Незламного університету Леонід Клименко, який розказав про історію та життя закладу, його переваги та бажання до розвитку на міжнародному рівні.

Детально про умови вступу, терміни та актуальні моменти вступної кампанії розказала відповідальний секретар приймальної комісії ЧНУ Вікторія Чорна. Також вона надала відповіді на питання від зацікавлених абітурієнтів.

Щодо питань закордонного стажування для наших майбутніх студентів усіх присутніх консультувала проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Алла Коваль.

Із яскравим студентським життям, позитивними розповідями про те, як бути частиною ЧНУ, розказали представники студентської колегії.

Кожен факультет та інститут знайомив зацікавлених у відповідних напрямках навчання старшокласників та всіх гостей, проводячи тренінги, майстер-класи та квести. Так, майбутні економісти навчалися працювати в команді над спільним завданням, а журналісти на деякий час спробували себе операторами, кореспондентами.

Для всіх охочих представники факультету філології проводили майстер-клас із написання мотиваційного листа, що є обов'язковим документом під час вступу до ЗВО.

У комп'ютерних класах майбутні студенти спробували свої сили зі складання НМТ (національного мультипредметного тесту) – його демоваріанту, дотримуючись усіх вимог, які ставлять на основній сесії.

А для тих, хто ще не визначився з фахом, наші партнери з Миколаївської обласної служби зайнятості проводили профорієнтаційне тестування.

Ми знаємо, що саме в ЧНУ імені Петра Могили можна досягти найбільших цілей!

ЧНУ імені Петра Могили - твій пріоритет № 1.